Placówka oferuje także konsultacje z zakresu chirurgii, alergologii, kardiologii czy medycyny pracy oraz badania diagnostyczne, m.in. EKG, USG, RTG, spirometrię i audiometrię.

Lux Med uruchomił swoją pierwszą placówkę w 1992 roku w Warszawie. Dzisiaj ma już 164 centra zdrowotne w całej Polsce. W skład Grupy wchodzą placówki ambulatoryjne, szpitale, dom opieki, a także pracownie diagnostyczne. Jedna z takich pracowni działa także w Toruniu przy ulicy Batorego 17/19 pod marką Tomograf.

Czytaj: Lux Med będzie rozwijać działalność w mniejszych miastach >>>

- Na rynku medycznym jesteśmy od ponad 20 lat i mamy ogromne kompetencje oraz doświadczenie, które ułatwiają nam realizację usług najwyższej jakości. Grupa Lux Med działa w zintegrowanym modelu skoordynowanej opieki zdrowotnej i dba o zdrowie już 1,5 mln pacjentów w całej Polsce. Chcemy być partnerem medycznym na każdym etapie leczenia i profilaktyki dla jak największej liczby osób, dlatego bardzo cieszę się, że usługi ambulatoryjne świadczymy teraz również w Toruniu – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med. 

Pacjenci Grupy Lux Med mają dostęp do wielu udogodnień, takich jak ogólnopolska infolinia, internetowy Portal Pacjenta umożliwiający między innymi rezerwację wizyt czy sprawdzenie wyników badań laboratoryjnych, przypomnienie o terminie wizyty poprzez sms, czaty online z lekarzami i pielęgniarkami czy też internetowy sklep.