Spółka została doceniona za autorskie rozwiązania zarządcze, innowacyjne narzędzia organizacyjne i marketingowe oraz skuteczność w zakresie wdrażania unikalnych technologii i procedur diagnostycznych.  Uznanie zdobyły także działania firmy ukierunkowane na stałe podnoszenie jakości prowadzonych badań. Oceniający podkreślili także silny potencjał rozwojowy spółki, o którym świadczy ekspansja rynkowa na ogólnopolską skalę. 

Czytaj: Synevo: przejęcie spółki Nucleagena >>>

Placówki Synevo oferują kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki medycznej, prowadzenie laboratoriów szpitalnych, obsługę publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych ośrodków opieki medycznej,  obsługę klientów indywidualnych, pacjentów gabinetów specjalistycznych, a także usługi laboratorium centralnego w badaniach klinicznych prowadzonych przez firmy farmaceutyczne i organizacje prowadzące badania kliniczne na zlecenia.

Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Synevo należy do Grupy Medicover, prowadzącej sieć placówek ambulatoryjnych w całej Polsce oraz szpital zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Wilanów.