Przerwa w dostępie do eWUŚ
Narodowy Fundusz Zdrowia wydał komunikat w którym informuje o planowanej na środę 31 lipca 2013 r. przerwie technicznej w dostępnie do eWUŚ. W tym dniu, w godzinach 19.00-23.00, system eWUŚ oraz Portale Świadczeniodawcy systemów oddziałowych będą niedostępne.

Przerwa związana będzie z wdrożeniem komunikatu eWUŚ w wersji 3.0 oraz zmianą sposobu logowania dla lekarzy posiadających umowy z NFZ upoważniające do wystawiania recept refundowanych w wybranych oddziałach NFZ (Dolnośląskim, Lubuskim, Łódzkim, Małopolskim, Opolskim, Podkarpackim, Pomorskim, Śląskim).
W dniu 31 lipca 2013 r. ulegnie zakończenia obsługa komunikatu sprawdzenia statusu uprawnień do świadczeń eWUŚ w wersji 1.0.
Źródło: www.nfz.gov.pl





