Pacjenci, którzy korzystają z usług poradni i oddziałów placówki, docenili nie tylko fachową pomoc, ale też wysoką kulturę osobistą personelu. Ich zaangażowanie zaowocowało specjalnym wyróżnieniem, na które mogą liczyć przedsiębiorstwa i instytucje publiczne cieszące się zaufaniem i pozytywnymi opiniami klientów i konsumentów.

Dzięki rekomendacji i poparciu pacjentów szpital im. Śniadeckiego doceniono za rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, wysoki standard obsługi klienta oraz respektowanie praw konsumenta.

Laur Społecznego Zaufania przyznawany jest przez Instytut Badań Marki. Wyróżnieniem tym honoruje się przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej - w ocenie klientów i konsumentów – reputacji. To klienci bowiem wskazują podmioty, które w ich ocenie zasługują na wyróżnienie, bo mogą pochwalić się znaczącym zaufaniem społecznym będącym efektem rzetelności oraz najwyższej jakości oferowanych produktów i świadczonych usług.

Laur nadaje się wyłącznie na wniosek klientów i konsumentów.

Szpital w Nowym Sączu prowadzi 21 oddziałów (w tym między innymi pulmonologii, chorób zakaźnych, neonatologii, urologii, chirurgii dziecięcej, chirurgii onkologicznej czy psychiatryczny) poradnię POZ, poradnie specjalistyczne i  pracownie diagnostyczne.

Źródło: www.malopolska.pl

 [-DOKUMENT_HTML-]