MediVision, sieć salonów optycznych z gabinetami optometrycznymi, planuje rozszerzenie oferty o laserową korekcję wad wzroku oraz o dodatkowe, specjalistyczne usługi, takie jak przesiewowe badania dna oka realizowane we współpracy z optometrystą i okulistą.

Sieć MediVision należy do Grupy Medicover. Placówki działają na razie w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 96 i Alei Rzeczpospolitej 5 na Wilanowie. W pierwszej połowie 2016 roku będą otwierane kolejne salony. Tworzona jest także sieć placówek współpracujących pod nazwą MediVision Network.

- Ta stale rosnąca sieć salonów optycznych z gabinetami optometrycznymi oferuje badanie wzroku i dobór okularów. Wraz z naszymi partnerami zapraszamy zainteresowanych profesjonalnym doborem okularów do placówek partnerskich w Białymstoku, Gliwicach, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Sosnowcu, Wrocławiu oraz niebawem w Bielsko-Białej, Gdyni i Szczecinie. Dla klientów Medicover badania są bezpłatne – mówi Piotr Nowacki, dyrektor zarządzający MediVision.

Medicover w Polsce posiada 30 szerokoprofilowych centrów w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. Od 2010 roku prowadzi Szpital Medicover na warszawskim Wilanowie. Usługi Medicover dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Opracowanie: Magdalena Okoniewska

Źródło: www.medicover.pl, stan z dnia 7 grudnia 2015 r.