Oferta spółki została wybrana w ramach konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.  Jest to kolejna edycja Programu Maluch, który umożliwi rodzicom kontynuację lub podjęcie aktywności zawodowej. 

Care Experts specjalizuje się w opiece nad najmłodszymi członkami rodzin. Oferuje rodzicom mozliwość zatrudnienia niani, opiekunki lub guwernantki, które dbają nie tylko o higienę i bezpieczeństwo dzieci, ale również o ich rozwój w zależności od wieku dziecka. Rodzice najmłodszych mogą również skorzystać z opieki wykwalifikowanej położnej lub pielęgniarki.  W ramach rogramu Maluch 2015 Care Experts przygotowało kilka pakietów opieki przeznaczonych nawet dla kilkorga dzieci. 

Czytaj: Zmiany w umowach dotyczących świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych >>>

Care Experts specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi oraz najmłodszymi członkami rodzin w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście  i we Wrocławiu. Oferuje opiekunki, nianie, guwernantki, pielęgniarki i położne w ramach usługi opieki nad dziećmi oraz usługi medyczne dla osób starszych w poradni geriatrycznej, opiekę domową, dzienną i stacjonarną.