Jak podkreśla Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, giełda wolnych miejsc to ostatni etap kampanii informacyjnej online Studia 2020 realizowanej przez ten resort we współpracy z Fundacją Edukacyjną „Perspektywy”. Trzy poprzednie spotkania - Dzień Maturzysty, Kierunkowskaz Kariery i ABC Rekrutacji, pozwoliły kandydatom na studia zapoznać się z ofertą wszystkich typów uczelni oraz znaleźć odpowiedzi na pytania związane z tegoroczną rekrutacją.

Czytaj: MNiSW: Uczelnie dynamicznie przeszły ze sfery realnej w wirtualną>>
 

W ramach Giełdy wolnych miejsc zapraszamy do udziału w dwóch spotkaniach online, na których zostanie zaprezentowana oferta poszczególnych typów uczelni: 15 września - szkół technicznych, ścisłych, rolniczych i przyrodniczych, natomiast 16 września - szkół wyższych prowadzących kierunki humanistyczne, społeczne i ekonomiczne.

Kandydaci mogą liczyć na obecność przedstawicieli m.in.: Politechniki Łódzkiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Wrocławskiej, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Zielonogórskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Akademii Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas czy Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania.

Na Giełdę wolnych miejsc zapraszamy we wtorek i środę 15 i 16 września w godz. 13.00-15.00 na stronę http://www.studia.gov.pl. Udział w niej jest bezpłatny.