Festiwal rozwoju kariery rozpocznie spotkanie z dr Małgorzatą Gałązką-Sobotką, Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, która opowie o tym, jak odpowiednio zadbać o poszerzanie swoich kompetencji i zaprojektować indywidualną ścieżkę zawodową.

 

Jeżeli chodzi o prawo, zaplanowano panele tematyczne:

  • W jaki sposób chronić dane kandydatów na pracowników? – wykład wygłosi dr Magdalena Rycak, kierownik studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace.
  • Co zmieni Nowa Ordynacja Podatkowa? – wykład wygłosi radca prawny Ireneusz Krawczyk, wykładowca studiów podyplomowych Prawo podatkowe.
  • Sztuczna inteligencja, robotyka, blockchain – jak efektywnie chronić innowacje technologiczne? – wykład wygłosi radca prawny Agnieszka Oleksyn-Wajda i adwokat Justyna Wilczyńska-Baraniak, kierujące studiami podyplomowymi Prawo w biznesie nowych technologii.
  • Naruszenia własności intelektualnej w przestrzeni cyfrowej – wyzwania dla branży fashion? – wykład wygłosi radca prawny Marek Oleksyn, wykładowca studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody.

 

Zainteresowani będą mogli również dowiedzieć się więcej o studiach podyplomowych oraz programach MBA realizowanych na Uczelni Łazarskiego, odwiedzając centrum rekrutacji. Dzień otwarty będzie także dobrą okazją do rozmowy z wykładowcami poszczególnych kierunków. Na uczestników wydarzenia czeka też 10 proc. zniżka w czesnym na studia podyplomowe lub programy MBA, do wykorzystania w nadchodzącym roku akademickim.