Spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim kwestiom prawnym. O problemach, z jakimi może zetknąć się dyrektor szkoły, opowie prawniczka Teresa Konarska. Swój wykład poświęci przede wszystkim: prawu do emerytury, nauczycielskiemu świadczeniu kompensacyjnemu oraz odprawom i świadczeniom socjalnym.

Drugim tematem konferencji będzie mobbing i dyskryminacja w szkole. O przeciwdziałaniu tym zjawiskom oraz postępowaniu w przypadku zgłoszenia takich przypadków do PIP i sądu pracy opowie Jarosław Marciniak.
Uczestnicy spotkania dowiedzą się także, kiedy stosować przepisy ustawy - Prawo zamówień publicznych - o ofertach i regulaminach opowie Krzysztof Puchacz.
Ostatnim zagadnieniem będzie etykieta w pracy dyrektora szkoły. Lidia Tkaczyńska opowie m.in., jak uniknąć gaf podczas służbowych spotkań oraz na czym polega budowanie dobrych relacji w środowisku zawodowym.
Atrakcją II Zjazdu AZDS będzie wspólne zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy (http://niewidzialna.pl/) Wystawa znajduje się w tym samym budynku - Millennium Plaza. Zwiedzanie wystawy jest w cenie II zjazdu Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły.

Program konferencji>>
Zgłoś się >>