LEX Dział prawny - promocja miesiąca
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Gdynia: Uczniowie mają haka na raka

Uczniowie z XIV LO w Gdyni uczestniczą w V edycji kampanii społecznej Mam haka na raka, której tegorocznym celem jest edukacja o zagrożeniach związanych z nowotworem jelita grubego. W ramach akcji 27 lutego w gdyńskim Klubie Muzycznym Ucho (ul. św. Piotra 2) odbędzie się koncert charytatywny. Początek godz. 17.00.

studiowanie

Podczas koncertu wystąpią m.in. Shadowsight i Mandalor. Wstęp: 5 zł.

Uczniowie zapraszają także w niedzielę (19 lutego) o godz. 14.00 do Galerii Przymorze w Gdańsku (ul. Obrońców Wybrzeża 1) na flash mob. Uczestnicy wykonają układ taneczny, po którym licealiści przedstawią wszystkim prezentację na temat raka jelita grubego. Można ją zobaczyć na stronie internetowej szkoły: www.liceum.zso5.gdynia.pl .

Więcej informacji o kampanii na stronie internetowej:www.mamhakanaraka.pl.

Artykuł pochodzi z www.samorzad.lex.pl

Polecamy książki oświatowe