Od wielu lat redakcja miesięcznika „Dyrektor Szkoły” i kwartalnika „Wczesna Edukacja” towarzyszy dyrektorom szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych w ich codziennej pracy. Stąd inicjatywa ogłoszenia 22 października Dniem Dyrektora Szkoły i Dyrektora Przedszkola.

 

Super Dyrektorzy nagrodzeni>>

 

Dzień Dyrektora Szkoły

- Od 25 lat redakcja miesięcznika „Dyrektor Szkoły” towarzyszy dyrektorom szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w ich codziennej pracy. Wiemy jak wspaniałe sukcesy odnoszą i  jak ogromy mają wkład w budowanie społeczności uczącej się - mówi redaktor naczelna miesięcznika "Dyrektor Szkoły" Małgorzata Pomianowska -   Doskonałą okazją do tego, by wyrazić im swoje uznanie, jest Dzień Dyrektora Szkoły i Dyrektora Przedszkola. Wszystkim dyrektorom życzę, by sprawowana funkcja dawała radość, poczucie spełnienia oraz satysfakcji z osiągnięć uczniów i tworzenia edukacji na miarę naszych marzeń - dodaje.

 

 

 

Dzień Dyrektora Szkoły i  Dyrektora Przedszkola obchodzony jest od 2015 r. Jest okazją do wspólnego celebrowania osiągnięć oraz dziękowania za zaangażowanie i wkład pracy, jaki wnoszą dyrektorzy w rozwój edukacji i budowanie społeczności uczącej się.