Zwycięzcy i ich niezwykłe zainteresowania, osiągnięcia i pasje zachwyciły kapitułę konkursu, złożoną z polskich absolwentów Uniwersytetu Harvarda. Czwórka Laureatów pojedzie pod koniec października do Bostonu. Tam będą mieli okazję spotkać się z wykładowcami i studentami prestiżowej uczelni, zapoznać się z warunkami rekrutacji i nauki a także wziąć udział w bieżących wykładach. 

„Celem naszej inicjatywy jest szerzenie wśród młodych Polaków idei studiowania na najlepszych uczelniach świata oraz uświadomienie im, że ich marzenia mogą się spełnić. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc tak zdolnym, ambitnym ludziom stawiać pierwsze kroki w drodze na Harvard”,  powiedział Krzysztof Daniewski, prezes Harvard Club of Poland. 
 
Wszyscy Laureaci konkursu zostają objęci specjalnym programem mentorskim, dzięki któremu będą mogli korzystać z wiedzy, doświadczenia i wsparcia członków Harvard Club of Poland.
 
Sylwetki laureatów
 
Marta Czuryło
 
Uczennica Liceum im. Jakuba Jasienicy we Wrocławiu. W sposób znany tylko sobie łączy zainteresowanie i sukcesy w dziedzinie nauk ścisłych z malarstwem, muzyką, teatrem, kinematografią, debatowaniem i wolontariatem. Jednym słowem – człowiek Renesansu, a ponadto członkini stowarzyszenia Mensa i zdobywczyni Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Poprzez pracę w Młodzieżowym Domu Kultury i innych instytucjach aktywnie wspiera rozwój kulturowy swojego miasta i dzieli się z innymi niemałym już doświadczeniem i wiedzą. 
 
Laura Deryng
 
Uczęszcza do III LO w Gdyni z maturą międzynarodową, gdzie jest kapitanem żeńskiego zespołu koszykówki. Fascynacja biologią, matematyką, historią i językiem polskim doprowadziła ją do kilkunastu nagród i wyróżnień w konkursach przedmiotowych. Jej marzeniem jest nieść pomoc ludziom w jak najszerszym zakresie i chce to realizować będąc lekarzem. Już dziś angażuje się w pomoc innym poprzez szeroką działalność charytatywną i zbieranie funduszy m.in. na hospicja i fundacje charytatywne.
 
Norbert Kuder
 
Pochodzi z Piasków. Najlepszy polski student nauk inżynieryjnych i technicznych w 2011 roku. Jest czołowym absolwentem AGH w Krakowie, a obecnie studiuje na Cranfield University w Wielkiej Brytanii. Lider wielu projektów studenckich w ramach których skonstruował m.in. drukarkę 3D. Ilość wynalazków stworzonych już przez Norberta z nawiązką wystarczyłaby na obdzielenie niejednego życiorysu. Marzy o doktoracie, w którym mógłby skupić się na wykorzystaniu struktur kostnych 
w inżynierii oraz ich produkcji metodą „rapid prototyping”.
 
Mateusz Poreda
 
Student SGH, który z pasją łączy biznes i sztukę. W przyszłości chciałby pracować jako producent artystycznie ambitnych produkcji filmowych w Hollywood i marzy o wprowadzeniu nowej jakości do rodzimej produkcji filmowej. Zdobywał już doświadczenie w jednym z polskich studiów filmowych jak i w młodej miedzynarodowej firmie wprowadzającej nowe formy dystrybucji muzyki. Jest też autorem świeżo wydanej książki „Folwark warszawski”.