Faktem jest, że bez dobrze opracowanych notatek przygotowania do sesji są trudne i mozolne . Jeszcze większy problem pojawia się, gdy nie masz do nich żadnego dostępu. Czy w takiej sytuacji może być coś piękniejszego od gotowego opracowania w formie elektronicznej i to wszystko w jednym miejscu?!


Wystarczy dodać na stronie www.student.LEX.pl przynajmniej 3 pliki (w formacie doc./docx./pdf.) z przygotowanymi przez siebie notatkami, skryptami, opracowaniami lub pytaniami egzaminacyjnymi z poprzednich lat, aby móc cieszyć się ze wspaniałych nagród. Notatki mogą dotyczyć dowolnego przedmiotu z toku studiów prawniczych.

 

>>


Dla osób, które podzielą się notatkami z innymi, Wolters Kluwer przygotował nagrody:


Dodając 3 pliki - otrzymasz książkę „Prawo rzeczowe i spadkowe. Wykład w formie pytań i odpowiedzi”


Dodając 5 plików – otrzymasz książkę „Prawo rzeczowe i spadkowe. Wykład w formie pytań i odpowiedzi” oraz praktyczny e-book- „Piszę akademicką pracę promocyjną - licencjacką, magisterską, doktorską”


Dla osoby, która udostępni największą ilość notatek przygotowaliśmy nagrodę – elegancką torbę Witchen wypakowaną po brzegi naszymi publikacjami.


Akcja trwa od 8 stycznia do 8 lutego 2015 r.


Regulamin akcji dostępny na: https://www.prawo.pl/student/regulamin-konkursu-uwolnij-notatki,140498.html


Nasza baza liczy już ponad 3 000 notatek i skryptów i jest do dyspozycji dla zalogowanych studentów prawa i administracji non stop.
Redakcja portalu student.LEX.pl