Absolvent Talent Days to jedne z największych targów pracy i praktyk w Polsce. Pojawiają się na nich studenci i absolwenci z całego kraju. Wiosną 2015 roku targi odbędą się:

  • Kraków (10 marca) ICE Kraków Congress Centre
  • Wrocław (12 marca) Klub Diamentowy na Stadionie Wrocław
  • Warszawa (18 i 19 marca) Biznes Klub na Stadionie Narodowym
  • Poznań (24 marca) Strefa VIP stadionu INEA
  • Łódź (26 marca) Art_Inkubator

Wydarzenie Absolvent Talent Days tworzy przestrzeń wzajemnej komunikacji pomiędzy osobami poszukującymi pracy a pracodawcami oraz motywuje młodych ludzi do świadomej budowy kariery zawodowej. Targi są skierowane do studentów, absolwentów i młodszych specjalistów najróżniejszych kierunków studiów.


Równolegle do spotkań z pracodawcami, mają miejsce warsztaty z firmami np. z Google oraz panele dyskusyjne ze znakomitymi gośćmi. W III edycji Absolvent Talent Days wezmą udział m.in. Prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka, dziennikarka Olga Kozierowska, znany i ceniony aktor Jerzy Stuhr czy polski vloger i twórca programu 20m, Łukasz Jakóbiak. Takie spotkania inspirują młodych ludzi i pokazują, że każda droga na szczyt zawodowej kariery jest wypełniona ciężką pracą, nieprzewidywalnymi zwrotami akcji i odważnymi decyzjami.


Na tegorocznych targach będzie można spotkać m.in: Goldman Sachs, E.Wedel, PZU, L’Oréal Polska, Hochland, Avon, Mars, Volkswagen Group Polska, HSBC, Electrolux, P&G, IBM, Nivea i wielu innych pracodawców. Oprócz spotkań z przedstawicielami firm, na wszystkich zainteresowanych czekają specjaliści, z którymi można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, zrobić profesjonalne zdjęcie do CV oraz przeprowadzić krótką symulację rozmowy kwalifikacyjnej.


Szczegółowe informacje oraz spis wszystkich firm biorących udział w wydarzeniu, znajduje się na stronie internetowej, z której należy pobrać bezpłatny bilet oraz na której prowadzone są zapisy online na warsztaty. Do pobrania jest również bezpłatna aplikacja mobilna ze wszystkimi informacjami: http://www.talentdays.pl/