Webinar KPA od podstaw 13 IV 2026
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Prawo.pl

Prawna ochrona zabytków tematem konferencji w Krakowie

Sekcja Ochrony Dóbr Kultury - Koło Naukowe TBSP UJ zaprasza do udziału w I ogólnopolskiej konferencji, której tematem będą Prawne formy ochrony zabytków i opieki nad zabytkami. Konferencja odbędzie się 2 czerwca 2014 r. w Krakowie.

Zamiarem organizatorów jest stworzenie warunków by konferencja łączyła doświadczenie zaproszonych ekspertów z nowoczesnym spojrzeniem młodego pokolenia. Konferencja składać się będzie z trzech paneli naukowych, z których każdy moderowany będzie przez eksperta, będącego równocześnie praktykiem w dziedzinie ochrony dóbr kultury.

Konferencja będzie podzielona na 3 panele:
Panel I: Prawne formy ochrony zabytków.
Panel II: Opieka nad zabytkami.
Panel III: Ochrona Dóbr Kultury - ujęcie interdyscyplinarne.
Nowością i zarazem ciekawostką będzie specjalna sesja posterowa, na której pragniemy umożliwić uczestnikom zaprezentowanie zrealizowanych projektów i dobrych praktyk w dziedzinie szerokopojętej ODK.
Zgłoszenia udziału czynnego na konferencję prosimy przesyłać na formularzu dostępnym na Facebooku do dnia 25 kwietnia. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: sodk@tbsp.pl
Link do wydarzenia znajduje się tutaj>>>

Polecamy książki prawnicze dla studentów