„Kariera na językach” to wydarzenie zorganizowane z myślą o studentach i absolwentach znających języki obce na poziomie co najmniej B2. Będą oni mieli okazję zastanowić się nad kierunkami rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania swoich umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

Podczas „Kariery na językach” studenci i absolwenci będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami rekrutującymi nowych pracowników (19 stoisk firm i instytucji) i zapoznania się z ofertami pracy, praktyk i staży. Profesjonalni trenerzy poprowadzą szkolenia dotyczące aktualnych trendów związanych z rekrutacją i zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Będzie także można skonsultować dokumenty aplikacyjne oraz wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.
 
Otwarciu wydarzenia przewodniczyć będą prof. UAM dr hab. Marek Nawrocki - Prorektor     ds. informatyzacji i współpracy z gospodarką oraz władze dziekańskie Wydziału Anglistyki oraz Neofilologii.
 
Czas: 29 maja 2014r. w godz. 11:00-15:00 
Miejsce: Collegium Novum UAM, al. Niepodległości 4 Poznań
 
Na studentów czekają bezpłatne szkolenia, stoiska wystawiennicze pracodawców, informacje i porady, konsultacje dokumentów aplikacyjnych, konkursy.
 
Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.biurokarier.amu.edu.pl oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/biuro.karier.uam.
Zapisy na szkolenia i warsztaty można dokonać tutaj>>> 
 
Kinga Mierzyńska – Ambasadorka portalu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu