Warsztaty otworzyła menedżer działu prawnego SF Business Centre Club, Małgorzata Pałysa – inicjator wydarzenia. Klaudia Pingot, trener i coach, energicznie poprowadziła spotkanie przekazując uczestnikom informacje nt. neurolingistycznej komunikacji z klientem, neurowizerunku - jak stać się największym idolem swojego klienta, coachingu między paragrafami oraz budowania własnej osobowości. 
 
„Jesteś tym, kim postanowisz, że jesteś. Naturalnym jest, że mnóstwo czynników zbudowało Ciebie i Twoje ego, Twój charakter. Milion razy słyszałam, że przeszłość determinuje przyszłość, ale tak naprawdę zawsze jest tu i teraz. Tu i teraz, jeśli tylko zechcesz może stać się niezależne od każdego przeżytego dotychczas dnia. Tu jest niezależne od tam. Teraz niezależne od kiedyś. Rzeczywistość jest zależna od Twojego modelu świata a model świata od twojej osobowości”. – Klaudia Pingot.
 
Uczestnicy warsztatów dostali upominki od partnera wydarzenia, Wydawnictwa Wolters Kluwer. W loterii wizytówkowej rozlosowano zestawy książek Wolters Kluwer, a także vouchery do szkoły tańca Salsa Libre. Patronat nad wydarzeniem objął portal studentLEX.pl. 
 
Warsztaty odbyły się przy współpracy Studenckiego Forum Business Centre Club, firmy doradczej Autor XXI, Koła Mediacji i Negocjacji Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Samorządu Studentów WPiA UW oraz Komisji Praktyk WPiA UW.
 
Dziękujemy za wsparcie medialne: red. Edycie Zielińskiej i portalowi sPrawnik.pl, red. Dorocie Czerwińskiej i portalowi polskiprawnik.pl, red. Aleksandrze Półtorak i portalowi arslege.pl oraz portalowi studentprawa.pl oraz pozostałym portalom, które włączyły się w promocję wydarzenia.
 
 
Zapraszamy na kolejne spotkanie już we wtorek, 4.12.2012 r.. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego!
 
Patronem wydarzenia jest Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska