Od 13 października MOL Group prowadzi drugą edycję programu "Twoja przygoda czeka…". Program jest skierowany głównie do studentów kierunków związanych z geologią, przemysłem wydobywczym i zarządzaniem projektami inżynierskimi. W ramach programu zostanie przeprowadzony konkurs, którego celem jest wyłonienie trzech najlepszych drużyn. Studenci zmierzą się rozwiązując strategiczne zadania branżowe.

W ramach drugiej edycji programu wszyscy uczestnicy wezmą udział w cyklu treningów, których celem będzie przybliżenie im specyfiki pracy w MOL Group. Organizator wydarzenia przewidział dla uczestników, będącymi studentami pierwszych lat stypendia, możliwość udziału w szkoleniach i praktykach wakacyjnych. Z kolei drużyny, które zakwalifikują się do finału powalczą o nagrodę pieniężną (25 tysięcy euro). Ponadto dla najlepszych zawodników, organizator stworzył możliwość podjęcia osiemnastomiesięcznego stażu (MOL Group - "UPPP Technical Placement Programme").

Jak możemy przeczytać na stronie organizatora, w trakcie osiemnastomiesięcznego stażu, studenci będą mieli szansę zdobyć doświadczenie praktyczne i przygotowanie teoretyczne, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów biznesowych i technicznych.

W pierwszej edycji Konkursu zwyciężył zespół z Polski, uformowany przez trzech studentów AGH.

Rejestracja potrwa od 24 września do 15 października.

Opracowano na podstawie materiałów prasowych PAP

Polecamy: II Konferencja Nauki i Szkolnictwa Wyższego (22.10.2015) >>>