Oferty czekają na nich w biurach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie.
Przyjęty w Deloitte model kariery zawiera jasno określone i obiektywne kryteria awansu. Podstawą oceny pracownika są efekty jego pracy i rozwój osobisty. Wśród Partnerów Deloitte znajduje się wiele osób, które zaczynały pracę w firmie od stanowisk praktykanckich. Wysoko oceniana jest umiejętność budowania dobrych, profesjonalnych relacji z klientem, rzetelność i skuteczność działania. 

„Siłą naszej firmy jest dobrze skomponowany zespół indywidualności i nacisk na innowacyjność stosowanych przez nas rozwiązań biznesowych. To wszystko sprawia, że jesteśmy najszybciej rozwijającą się organizacją spośród firm doradztwa biznesowego. Naszą wiodącą pozycję potwierdzają liczne krajowe i międzynarodowe wyróżnienia” – wyjaśnia Krzysztof Kwiecień, Dyrektor ds. HR na Polskę i Europę Środkową Deloitte.

 

Chętni kandydaci, którzy mają zdolności analityczne i chcą się rozwijać w wybranych kierunkach, powinni wysłać swoje aplikacje do 10 kwietnia br. za pośrednictwem strony kariera.deloitte.pl. Zgłaszać się mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Niezależne od kierunku studiów, najważniejsze są jednak umiejętności analitycznego myślenia, pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze. Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy online, kilkugodzinne assessment center weryfikujące kompetencje kandydatów oraz rozmowę kwalifikacyjną.