Witamy w nowej cyberprzestrzeni informacyjnych serwisów ABC. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom strony www.oswiata.ABC.com.pl oraz www.dyrektorszkoly.pl poddane zostały gruntownej metamorfozie. Wprowadzone zmiany to nie tylko nowa, bardziej przejrzysta szata graficzna, ale przede wszystkim zintegrowanie informacji pochodzących z dwóch serwisów oświatowych! Takie połączenie ułatwi internautom dostęp do różnorodnych informacji w obrębie jednego serwisu.

W kategorii Analizy i komentarze odnajdą Państwo praktyczne omówienia zagadnień prawnych przygotowane przez ekspertów. Komentarze zawierają konkretne przykłady rozwiązań. Wskazują także na doktrynalne problemy związane z danym zagadnieniem. Ich zawartość sprawia, ze są użyteczne w wielu przypadkach i odpowiadają potrzebom różnych Użytkowników.

Kategoria Aktualności to najnowsze informacje z zakresu prawa oraz szeroko pojętej oświaty. Kategoria Wydarzenia zapewni Państwu bieżący dostęp do informacji o planowanych w oświacie projektach, konferencjach, szkoleniach, debatach i konkursach.

W zakładce Dyrektor Szkoły, znajdziecie Państwo dedykowane kadrze kierowniczej oświaty m. in. zagadnienia, aktualności, zadania na najbliższy tydzień, wydarzenia, artykuły merytoryczne oraz Forum Dyrektora Szkoły.

W Serwisie internetowym znajdą Państwo również wybór praktycznych wyjaśnień ekspertów na pytania z zakresu prawa oświatowego, pochodzących z bazy programu „Prawo Oświatowe/ABC”, liczącej ponad dwa tysiące odpowiedzi. Pytania mogą Państwo zadawać wykupując produkt Prawo Oświatowe/ABC. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa indywidualne odpowiedzi.

Serwis www.oswiata.abc.com.pl to codziennie aktualna informacja o prawie i wydarzeniach w oświacie, baza wiedzy dla kadry kierowniczej oświaty, nauczycieli oraz wszystkich, którzy oświatą się interesują. Na stronie znajdą Państwo również informacje o szkoleniach, konferencjach oraz o promocjach i najlepszych publikacjach branżowych z oferty księgarni Profinfo.pl. 

Aby codziennie mieli Państwo dostęp do najnowszych informacji, proponujemy:

  • Ustawienie strony Serwisu, jako strony startowej,

  • Dodanie linku do Ulubionych,
  • Zapisanie się na bezpłatny newsletter .