Collegium Civitas zaprasza licealistów na warsztaty z planowania kariery

Collegium Civitas zaprasza wszystkich licealistów na bezpłatne warsztaty z planowania kariery w ramach V edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2012. Odbędą się one 16 listopada w Pałacu Kultury i Nauki.

Collegium Civitas kolejny raz organizuje bezpłatne warsztaty dla licealistów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To już piąta edycja ŚTP w Polsce. Przez jeden tydzień (12-18 listopada br.) ŚTP inspiruje i zachęca do działania dzięki lokalnym, krajowym i międzynarodowym wydarzeniom, mającym pomóc każdemu z nas odkryć w sobie innowatora i przedsiębiorcę. W tegorocznej edycji Collegium Civitas zaprasza licealistów do udziału w warsztatach z zakresu planowania kariery.

Warsztat poprowadzi doradca zawodowy i koordynator Centrum Karier Collegium Civitas. Podczas spotkania młodzież dowie się o możliwościach znalezienia zatrudnienia, wolontariatu i stażu. Uczestnicy nauczą się przygotowywać profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zdobędą kluczowe informacje o tym, jak dobrze wypaść podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej.

Źródło: www.oswiata.abc.com.pl , stan z dnia 7 listopada 2012 r.

Data publikacji: 7 listopada 2012 r.