Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda praca w jednej z największych kancelarii prawnych w Warszawie i poczuć się jak prawnik, a dodatkowo wygrać cenne nagrody, nie wahaj się ani chwili - ten konkurs jest właśnie dla Ciebie !

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland oraz kancelaria Wierzbowski Eversheds zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu LAW GAMES. Konkurs adresowany jest do studentów III, IV i V roku studiów prawniczych, którzy mogą sprawdzić zdobytą na studiach wiedzę w praktyce.

Konkurs LAW GAMES polega na rozwiązaniu jednego z przygotowanych przez Współorganizatora kazusów - takich, z jakimi prawnicy kancelarii Wierzbowski Eversheds stykają się na co dzień. Kazusy konkursowe opublikowane są tutaj, a ich rozwiązania należy przesłać do 3 marca 2010 r.

Autorzy najlepszych prac (max 30 osób) zostaną zaproszeni na Finał konkursu, który odbędzie się w dniach 24 - 25 marca 2010 r. w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds w Warszawie, gdzie przez cały dzień finaliści w 4-5 osobowych zespołach będą pracować nad kompleksowym problemem prawnym.

Główną nagrodą dla członków zwycięskiej drużyny będzie możliwość odbycia miesięcznych, płatnych praktyk w kancelarii Wierzbowski Eversheds.

Zapraszamy!!!


Więcej informacji na stronie www.elsa.org.pl/lawgames

]]>