Portal www.LEX.pl od stycznia działa na nowej platformie w unowocześnionej szacie graficznej. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom zapewnia odwiedzającym doskonałą użyteczność. Nowy układ informacji zapewnia ich przejrzystość oraz ułatwia nawigację na stronie.

Serwis informacyjny www.LEX.pl od ponad 15 lat służy upowszechnianiu prawa, zajmując jedno z czołowych miejsc w rankingu portali prawno- biznesowych, notując codziennie ponad 100 000 odsłon.

Codziennie dostarcza najświeższe informacje o pracach parlamentu i rządu, w tym również o będących na różnych etapach procesu legislacyjnego projektach aktów prawnych. Szczegółowo omawiane są również nowe ustawy i rozporządzenia, zamieszczane informacje o wszelkich zmianach, datach wejścia w życie aktów prawnych oraz ich publikacji. Analizowane jest orzecznictwo najważniejszych instytucji wymiaru sprawiedliwości, a szczególnie Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, jak również wyroki Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu oraz Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Portal www.LEX.pl jest kolejnym serwisem Wolters Kluwer Polska obok www.mediacje.lex.pl, www.samorząd.lex.pl, www.kancelaria.lex.pl, który przeszedł modernizację. Porządek informacyjny na tych stronach został ustalony na podstawie analizy sposobów poszukiwania informacji przez użytkowników.

 

Zapraszamy do odwiedzenia portalu www.LEX.pl w nowej odsłonie.

 

]]>