LEX Student Prawa - bezpłatny, aktualny, praktyczny
Przede wszystkim jest bezpłatny. Produkt powstał po to, aby pomóc przyszłym prawnikom na samym początku ich zawodowej kariery. Jednocześnie pozwala na testowanie najnowocześniejszych na rynku rozwiązań z zakresu profesjonalnej informacji prawnej.

Po drugie aktualny. Nasz produkt uaktualniany jest co godzinę. Nikt na rynku nie robi tego szybciej! Gwarantuje to użytkownikom dostęp do zawsze świeżej i wiarygodnej informacji prawnej, którą z powodzeniem można wykorzystywać podczas zajęć akademickich, pisania prac naukowych czy praktyk zawodowych.

Przeczytaj także: Indywidualny tok studiów tylko za zgodą studenta

Po trzecie LEX Student Prawa jest niezwykle praktyczny. Przejrzysty i intuicyjny interfejs programu to nie tylko estetyka, ale także nowe rozwiązania funkcjonalne stworzone z myślą o wygodzie użytkowników. Nowa wyszukiwarka ma poprawione algorytmy wyszukiwania i rozpoznawanie skrótów, ale także bogaty zestaw zaawansowanych filtrów pomocnych w błyskawicznym odnalezieniu poszukiwanej informacji. Nowa aktówka pozwala na gromadzenie dokumentów. Można je dowolnie porządkować w katalogi, a możliwość ustawienia domyślnego folderu skraca czas potrzebny na dodawanie nowych dokumentów. Alerty prawne najszybciej informują o zmianach w prawodawstwie. A to tylko niektóre z możliwości nowego LEX Student Prawa.


Zobacz: Prawo.pl - nowy portal dla zainteresowanych prawem

Co zawiera LEX Student Prawa?
Program jest bazą informacji niezbędnych dla studentów każdego roku prawa. Warto zacząć korzystać z niego już od początku nauki, by oswoić się z językiem aktów prawnych i orzeczeń. Przydatne okażą się wówczas także pomniki prawa - zbiór najistotniejszych polskich aktów prawnych, od których zaczyna się poznawanie polskiego porządku prawnego.

Studenci kolejnych lat znajdą tu materiały niezbędne w nauce poszczególnych gałęzi prawa. Zawartość programu dobrana została bowiem specjalnie pod kątem studiów prawniczych oraz przedmiotów z zakresu prawa.


Zobacz: LEX Reader – nie dźwigaj podręczników, czytaj ebooki

LEX Student Prawa zawiera:
- 180 298 aktów prawnych i orzeczeń
- 5572 aktów prawa europejskiego
- 1046 aktów korporacyjnych
- 34 pomniki prawa
- oraz ogromną bibliografię prawniczą w liczbie 104 744 aktów

Roczny, bezpłatny dostęp do LEX Student Prawa aktywować można w każdej chwili!

Już dziś poznaj funkcjonalności i możliwości LEX Student Prawa!

Więcej informacji >>>
Bezpłatny kod dostępu uzyskasz pod tym linkiem:
http://kody-student.lex.pl/formularz.html

Logowanie do produktu>>>