LEX Reader to doskonały wybór dla preferujących e-czytanie. Zapewnia przejrzysty i funkcjonalny podział stron przeglądanych lub czytanych dokumentów i książek elektronicznych. Daje możliwość zaznaczanie fragmentów tekstu z pomocą zakładek, podświetlania wybranych fragmentów, dodawania do nich notatek oraz przesyłania fragmentów tekstu mailem . Dzięki aplikacji praca z dokumentami i nauka są łatwiejsze i wygodniejsze.

Podstawowym zadaniem czytnika LEX Reader jest ułatwienie przeglądania ebooków klientom księgarni internetowej profinfo.pl. Na razie aplikację ściągnąć mogą użytkownicy tabletów marki Apple. Po jej pobraniu z AppStore zalogowanie możliwe jest za pomocą tych samych loginu i hasła, których używają podczas zakupów w księgarni. Dzięki temu rozwiązaniu dotychczasowi czytelnicy ebooków nie muszą wgrywać każdej z zakupionych pozycji na swój tablet, czy też w jakikolwiek innych sposób przenosić ich do aplikacji. Wszystkie zakupione w wersji elektronicznej książki są natychmiast po zalogowaniu się dostępne do pracy z nimi na urządzeniu. Automatycznie pojawią się tam również wszystkie nowe zakupione na profinfo.pl ebooki. Aplikację można wykorzystywać także do pracy z innymi dokumentami w wersji elektronicznej.

Ściąganie aplikacji, logowanie do niej i korzystanie z jej funkcjonalności jest całkowicie bezpłatne. Aktualna wersja aplikacji jest już dostępna w AppStore. Wkrótce pojawią się również bezpłatne wersje aplikacji dla innych systemów operacyjnych.

Masz tablet z systemem operacyjnym iOS - ściągnij aplikację z AppStore już dziś. Więcej informacji na temat aplikacji znajdziesz również w przewodniku dostępnym na www.profinfo.pl/LEXreader

 

LEX Reader