Prawnicze Tragi On-line to wirtualne miejsce spotkań wystawców z młodymi, ambitnymi ludźmi szukającymi indywidualnych ścieżek rozwoju swojej kariery. Wirtualny spacer po hali targowej pozwala uczestnikom, w równym stopniu co udział w rzeczywistych targach pracy, aktywnie poszukiwać pracy, praktyk i staży. Możliwość zapoznania się z kulturą organizacyjną,  warunkami i schematami aplikowania, czy nawet opcja aplikuj online, to jedynie niektóre z możliwości jakie dają Prawnicze Targi On-line.

 
Spotkanie w wirtualnej przestrzeni z przedstawicielami podmiotów wiodących prym na rynku usług prawnych pozwala na konkretną weryfikację wymagań stawianych przez rynek pracy. Na każdym ze stoisk można znaleźć informacje na temat samego wystawcy, proponowane przez niego oferty praktyk i pracy jak również profile poszukiwanych pracowników.
 
Prawnicze Targi On-line to również możliwość prowadzenia dyskusji i zadawania pytań innym użytkownikom. Jest to możliwe dzięki opcji forum, na którym wszyscy zalogowani uczestnicy będą mogli zabrać głos, poruszyć istotny temat, podzielić się doświadczeniami.
 
Zaloguj się do swojej kariery już w dniach 8 do 12 października 2012 r.