Wolters Kluwer Polska i najpopularniejszy portal studentów prawa, Student.lex.pl, otwierają nowy rozdział w relacjach ze studentami. Ambicją wydawnictwa jest odpowiadanie na bieżące potrzeby studentów i przekazywanie im wiedzy w najdogodniejszej formie. Chcemy wsłuchać się studenckie opinie oraz poruszać najbardziej aktualne tematy. W tym celu rozpoczynamy współpracę z Ambasadorami.

UWAGA, w związku z Waszym zainteresowaniem przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 21 listopada!

Kim jest Ambasador?

Kandydat na Ambasadora to przede wszystkim osoba o szerokich horyzontach, otwarta na wyzwania i osobisty rozwój. Rekrutujemy chętnych wśród studentów oraz absolwentów wydziałów prawa i administracji. Przed nimi ciekawe, ale i odpowiedzialne zadania. Obejmują one reprezentację wydawnictwa Wolters Kluwer Polska w kontaktach ze środowiskiem uczelnianym. Nie zamykamy Ambasadorów w szablonie, dajemy im wolną rękę w poszukiwaniu drogi do nowoczesnej edukacji i różnych form ekspresji. Pozostawiamy wiele miejsca na realizację własnych pomysłów.

Dążymy do tego, żeby sam portal Student.lex.pl był aktualnym forum młodych prawników. Każdy Ambasador może wspierać Wydawnictwo w realnych działaniach - od pisania merytorycznych artykułów i pomocy redakcyjnej, poprzez przeprowadzanie wywiadów z aplikantami i prawnikami, pisanie portalowego bloga, aż po działania promocyjne i marketingowe, a także testowanie produktów WKP.

Czy to się opłaca?

Będąc Ambasadorem Student.lex.pl masz możliwość:

  • poznania od wewnątrz specyfiki międzynarodowej korporacji,
  • zdobycia doświadczenia w przygotowywaniu i realizacji samodzielnych projektów,
  • wypromowania swojego wydziału,
  • wzięcia udziału w szkoleniach przygotowujących do wejścia na rynek pracy oraz spotkaniach z prawnikami,
  • poznania kreatywnych studentów z całej Polski podczas zjazdów Ambasadorów,
  • skorzystania z rabatów na produkty Wolters Kluwer,
  • bezpłatnego wzięcia udziały w merytorycznych szkoleniach prawniczych,
  • tworzenia strony internetowej dla studentów prawa.


Dla najbardziej zaangażowanych przewidzieliśmy cenne nagrody oraz dostęp do publikacji Wolters Kluwer Polska na niekomercyjnych zasadach!

Chcę zostać Ambasadorem Student.lex.pl

Jeśli chcesz dołączyć do grona Ambasadorów prześlij na adres student@wolterskluwer.pl krótki list motywacyjny oraz rozwiązanie zadania konkursowego.

Zadanie konkursowe - przygotuj plan promocji Wydawnictwa na swoim wydziale

1. Przygotuj plan obecności portalu www.student.lex.pl oraz Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska na Twoim wydziale w roku akademickim 2011/2012. Uwzględnij planowane przez uczelnię przedsięwzięcia oraz swoją rolę.

2. Wybierz jedno przedsięwzięcie, w którym Wydawnictwo i portal student.lex.pl mogłyby wziąć udział i opracuj dokładny plan jego realizacji. Uwzględnij proponowane kanały promocji oraz zaplecze techniczne.

Forma przygotowania planu jest dowolna.

Pokaż swoją kreatywność i dołącz do nas już dziś!

Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada

 

]]>