BEZPŁATNY E-BOOK Metodyka postępowania w razie awarii systemów PISP, KSeF, e-Doręczenia
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

MEN nagrodzi szkoły, które współpracują z firmami

Rusza konkurs Szkoła dla pracodawców pracodawcy dla szkoły, którego celem jest nagrodzenie najlepszych pomysłów na współpracę szkół zawodowych z pracodawcami. Zgłosić się można do 16 stycznia 2015 r.

Konkurs organizują Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej i Ministerstwo Edukacji Narodowej.
"{rzedmiotem konkursu jest zaprezentowanie przez szkołę dobrych praktyk w zakresie współpracy z wybranym pracodawcą. Jako „dobrą praktykę” należy rozumieć przedsięwzięcia, które zostały wdrożone do działalności szkoły, stanowiące praktyczne rozwiązania konkretnych problemów i przynoszące określone, pozytywne rezultaty." - czytamy w regulaminie.

Polecamy książki oświatowe