Konferencja tematyczna zorganizowana została w dwa panele: Private equity w regionie CEE moderowany przez dr Rafała Stroińskiego z kancelarii JS Legal, w których brali udział Jacek Korpała, ARX Equity Partners; Piotr Sadowski, Mezzanine Management; Grzegorz Stabiński, Bastion Group; Rafał Wiza, KPMG oraz Bezpieczeństwo rynków finansowych i kapitałowych a rozwój gospodarczy, moderowanym przez prof. dr hab. Aleksandra Chłopeckiego, w którym wzięli udział dr Marcin OIechowski, Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak; Paweł Malon, Bank of America Merill Lynch; Marcin Petrykowski, Standard&Poor’s.Konferencja została zamknięta przemówieniem Bartosza Świdzińskiego Dyrektora Działu Rozwoju Rynku na Giełdzie Papierów Wartościowych, po której odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom II edycji projektu.

W gali i konferencji wieńczącej projekt Corporate Law Academy uczestniczyli przedstawiciele świata finansów i ekonomii oraz wiodących kancelarii prawniczych zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Całe przedsięwzięcie spotkało się z ogromnym entuzjazmem zarówno studentów jak i praktyków prawa i ekonomii.
 Organizatorami wydarzenia były Agnieszka Luba z Koła Naukowego Prawa Cywilnego „Lege Artis” oraz Laura Piórkowska z Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych.

Kolejna edycja projektu planowana jest na jesień 2016 roku. 
AUTOR: Agnieszka Luba z Koła Naukowego Prawa Cywilnego „Lege Artis”