Do 7 listopada 2011r. odbywać się będą już drugie Prawnicze Targi On-line, organizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland, w czasie których w prosty sposób, korzystając z Internetu, uczestnicy projektu będą mogli postawić kolejny krok w swojej drodze do kariery.

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych studentów oraz mając świadomość szybkiego tempa ich życia, organizatorzy stworzyli nowoczesną platformę internetową pozwalającą na zapoznanie się z ofertami pracy, praktyk oraz staży, a także na bezpośredni, wirtualny kontakt z pracodawcami z całej Polski. Wszystko to bez wychodzenia z domu.

Przedsięwzięcie adresowane jest do studentów i absolwentów studiów prawniczych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, projekt w pełni oddaje atmosferę rzeczywistych targów pracy. W czasie wirtualnego spaceru po stoiskach wystawców, potencjalni pracownicy będą mogli m.in. zadawać pytania wystawcom, a nawet bezpośrednio aplikować na poszczególne stanowiska.

Uczestnicy targów mają szansę poznać schemat aplikowania do firm, kancelarii, a także zaznajomić się z historią i zasadami funkcjonowania poszczególnych instytucji prawniczych i okołoprawniczych. Platforma Prawniczych Targów On-line jest doskonałym źródłem informacji na temat możliwości rozwoju zawodowego i ścieżek kariery, co daje także szansę na ocenę własnych kwalifikacji zawodowych.

Szczegóły na stronie www.stolicakariery.pl

 

]]>