Chcesz rozwinąć skrzydła swojej kariery? Już niedługo będziesz miał ku temu idealną okazję! W dniach 14 – 15 marca 2012r. rozpoczną się XII Prawnicze Targi Pracy. Kolejna edycja projektu organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland jest niewątpliwym dowodem na to, że wydarzenie na stałe zakorzeniło się w świadomości młodych ludzi, którym to przedsięwzięcie jest dedykowane.

Prawnicze Targi Pracy to projekt, organizowany cyklicznie, poświęcony od samego początku wszystkim studentom i absolwentom prawa w całej Polsce. Wraz z każdą kolejną edycją i jednocześnie - popularyzacją tego wydarzenia - partnerami stawały się największe i najlepsze kancelarie oraz korporacje prawnicze z całej Polski. Z inicjatywą projektu wyszli studenci – Członkowie Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland, którzy najlepiej rozumieją potrzeby młodych adeptów prawa. Coraz trudniej jest zabłysnąć podczas rekrutacji, a często warunkiem otrzymania pracy jest wysłanie kilkudziesięciu podań. W efekcie, rynek pracy jest nadal niepewnym gruntem dla młodych ludzi, będących świeżymi absolwentami.

Podczas Targów każdy z uczestników spotka się z szansą poznania opinii najlepszych prawników – praktyków w kwestiach związanych z osobistymi predyspozycjami do pracy w poszczególnych gałęziach prawa. Takie możliwości zapewnią również specjalnie zorganizowane warsztaty. Co więcej wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, będą mieli okazję zapoznania się ze specyfiką działalności firm oraz kulturą organizacyjną funkcjonowania korporacji. Spotkanie twarzą w twarz umożliwi również dyskusję, zadawanie pytań dotyczących m.in. wymagań i preferencji wystawców. W tegorocznym składzie znaleźli się najlepsi z najlepszych, w tym m.in.: Ernst&Young, Deloitte, KPMG, PwC, Accreo Taxand, Okręgowa Izba Radców Prawnych.

Więcej informacji na stronie: www.StolicaKariery.pl
 

 

]]>