Tajne źródła donoszą że już 16 kwietnia 2011 na Pradze Południe startuje kolejna Gra Miejska ZwalczNude.pl. Tym razem werbujemy tajnych agentów służb specjalnych do walki z nudą. Zaczynamy o godz. 11:00 w Róży Wiatrów ul. Wał Miedzeszyński 377

W kwietniu 2011 organizujemy Grę Miejską, planowaną na około 200stu uczestników. Każdy, kto się zgłosi, otrzyma na starcie legitymację tajniaka, mapę i kartę gry. Uczestnicy podążając według wskazówek, poszukują tajnych agentów-trenerów, którzy będą mieli dla nich zadania, związane z umiejętnościami, które każdy agent powinien posiadać. Liczy się sprawność fizyczna i intelektualna, wiedza, spryt i inteligencja. Najlepsi agenci wygrywają nagrody od naszych Partnerów, łączna pula dla najlepszej drużyny to ponad 2000 PLN. Przewidujemy też nagrody dla wszystkich dzieci, które dojdą do końca gry.

Grze będzie towarzyszył konkurs multimedialny na najlepszą relację fotoreporterską, a wygrany będzie miał możliwość podpisania kontraktu ze ZwalczNude.pl

Aby zostać zwerbowanym należy do 14 kwietnia wysłać maila na adres: konkurs@zwalcznude.pl o tytule "Gra Miejska" z następującymi informacjami:

1. Nazwa drużyny i ilość osób biorących udział w grze
2. Imię, nazwisko, login na portalu i mail - prowadzącego, oraz pozostałych uczestników
3. Dzielnica, w której mieszkasz
4. Skąd pochodzą informacje o grze
5. Jeśli w grze biorą udział dzieci do 13 roku życia - ich wiek i płeć, bo wszystkie dzieci, które ukończą grę dostają od nas super nagrody - wspomagające walkę z nudą! W tym gry i książki audio!

Nasza poprzednia Gra Terenowa po Ursynowie, która miała miejsce 22 stycznia 2011 odbywała się pod hasłem poszukiwania Arktycznego Dziennika, zmieniła Ursynów w symboliczny biegun. Akcja miała swój początek w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 o godzinie 11:00, gdzie odbyła się zbiórka i rejestracja uczestników. W grze było łącznie do przejścia 8 miejsc, na których każdy z uczestników, bądź reprezentantów grupy musiał wykonać zadanie. Do dnia 21 stycznia 2011 do udziału w grze zarejestrowało się 55 drużyn. W dniu realizacji przedsięwzięcia 22 stycznia wzięło w niej udział 96 osób podzielonych na ponad 40 drużyn.

Gry miejskie to nowa forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, ruchu, może zaangażować całą rodzinę, czy grupę znajomych. Jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców dużych aglomeracji, którzy szukają nowości i pragną aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

Portal ZwalczNude.pl zrzesza 20 tysięcy aktywnych Warszawiaków szukających ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. W naszych propozycjach każdy znajdzie coś dla siebie: rodziny z dziećmi, młodzi i aktywni, wszyscy kochający kulturę i sport.

Więcej informacji o grze na stronie www.ZwalczNude.pl: www.zwalcznude.pl/gra_terenowa_zwalcznude.html

 

]]>