Wolters Kluwer Polska we współpracy z wybranymi Wydziałami Prawa organizuje konkurs: Symulacja egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze.

Przeglądanie podręczników, komentarzy i kodeksów to nie wszystko, na co kandydat na aplikanta powinien poświęcić czas w najbliższych miesiącach. Konieczne jest samodzielne kontrolowanie postępów w nauce. Regularne rozwiązywanie testów z pewnością pomoże przyszłym aplikantom wdrożyć się w testową formę egzaminu, odpowiednio dostosować czas rozwiązywania zadań do czasu egzaminu, być może nawet rozwiązać pytania, które pojawią się na samym egzaminie.

Najbliższa okazja do zmierzenia się z tego typu testem może nadarzyć się właśnie na Twoim Wydziale!

Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie rozwiązać symulacje egzaminu składającego się ze 100 pytań testowych w czasie 100 minut. Dla osoby, która udzieli największej ilość poprawnych odpowiedzi przeznaczona jest nagroda: program LEX przed Aplikacją oraz torba na laptopa. Uczestnicy, którzy zdobędą drugie i trzecie miejsce otrzymają książki z testami na aplikację Aplikacja 2011.

Symulacje egzaminu na aplikacje odbędą się m.in.:
  • na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
  • na Uniwersytecie Łódzkim,
  • na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim,
  • na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Szczegółowych informacji na temat konkursu szukaj na plakatach na swoim Wydziale!
Jeśli Twoja uczelnia nie bierze udziału w konkursie, a Ty chciałbyś się sprawdzić, napisz na student@wolterskluwer.pl lub skorzystaj z aplikacji z testami na aplikacje prawnicze na Facebooku! Znajdziesz ją na www.facebook.com/studentlex 

 

]]>