Ruszył nabór do drugiej edycji Akademii Mediów, której organizatorem jest Fundacja 2065 im Lesława A. Pagi. Uroczysta Inauguracja odbędzie się 18 listopada 2011 w Sali Notowań GPW.

Jest to projekt skierowany do studentów i absolwentów (do 35. roku życia) kierunków ekonomicznych i prawniczych, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie biznesowe we współpracy z najbardziej prestiżowymi redakcjami ekonomicznymi w Polsce.

Program Akademii będzie składał się z czterech sesji, zorganizowanych na przełomie listopada i grudnia, a także staży w renomowanych redakcjach partnerskich, do których uczestnicy zostaną skierowani bezpośrednio do zakończeniu zajęć.

„Na sukces pierwszej edycji złożyło się kilka czynników. Przede wszystkim idea stworzenia trwałej instytucji, która przy pełnej akceptacji i zaangażowaniu mediów oraz firm partnerskich będzie szkolić dziennikarzy, liderów opinii, współpracowników mediów zajmujących się tematyką gospodarczą” – mówi Ewa Paga, Prezes Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi.

Udział w Akademii jest całkowicie bezpłatny. Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać CV, list motywacyjny oraz tekst na jeden z tematów: (1) komentarz giełdowy do sesji na dowolnym rynku GPW z dnia złożenia aplikacji bądź dnia poprzedniego lub (2) analizę/ komentarz do wybranej sytuacji mikro – bądź makroekonomicznej. Termin zakończenia naboru upływa z dniem 1 listopada 2011 roku.

Więcej informacji na www.paga.org.pl ]]>