Praktyki odbywają się w cyklach miesięcznych, a studenci mają możliwość współpracy przy projektach, w których specjalizuje się kancelaria. Każdy praktykant ma mentora, którego zadaniem jest wyznaczanie zadań, ale także przekazywanie wskazówek ułatwiających wykonanie zlecanych prac. Praktyki letnie są płatne.
 
Jak co roku, do naszej kancelarii wpłynęło wiele zgłoszeń. Po weryfikacji życiorysów zaprosiliśmy studentów na testy werbalne oraz sprawdzające znajomość języka angielskiego. Ostatnim etapem rekrutacji były rozmowy z prawnikami. Tak zorganizowany proces rekrutacyjny, pozwala nam dopasować odpowiednich kandydatów do konkretnych departamentów - mówi Małgorzata Śmierzyńska, Dyrektor HR kancelarii - Dużym zainteresowaniem cieszą się departamenty zajmujące się transakcjami fuzji i przejęć, doradztwo w sektorze energetycznym, postępowań spornych i szeroko pojętym prawem gospodarczym. Spośród studentów, który odbyli praktyki w tym roku, sześciu kontynuuje współpracę z kancelarią - dodaje. 
 
Jak co roku, udział w praktykach letnich weźmie w sumie około 65 osób. Nabór na 2013 rok rozpocznie się w marcu. Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres: rekrutacja@cms-cmck.com
 
Więcej informacji:
Paweł Poręba
PR Manager      
pawel.poreba@cms-cmck.com 
+48 609 106 007
 
Informacja prasowa CMS Cameron McKenna