Program „Lex przed Aplikacją” to doskonała oś kampanii przygotowawczej do egzaminu aplikacyjnego. Zawiera niezbędne elementy zdobycia efektywnej podstawy merytorycznej konieczne do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminach. 
 
Program opiera się na czterech filarach. Pierwszy z nich to testy – znajdziecie Państwo w nim tysiące na bieżąco aktualizowanych pytań testowych o profilu zgodnym z realnym egzaminem. Drugim jest dostęp do obowiązujących i aktualnych aktów prawnych, których znajomość jest obowiązkowa. Kolejny filar to interaktywne symulacje testów egzaminacyjnych, a czwarty to aktualne orzecznictwo w istotnych zbiorach urzędowych.
 
Progam „Lex przed Aplikacją” jest przejrzysty i intuicyjny. Stanowi interaktywne kompendium przygotowawcze. Pozwala nie tylko zdobyć niezbędną wiedzę, ale też ją zweryfikować. Wiedza i praktyka to wymóg w pracy prawnika, ale też kandydata na niego. „Lex przed Aplikacją” pozwoli usystematyzować przygotowania do egzaminów przez co sprawi, że nauka do nich będzie bardziej efektywna.
 
Z programu LEX przed Aplikacją można w pełni korzystać przez dwanaście miesięcy od momentu aktywacji. 
 
Więcej informacji o programie na stronie.
Aplikacje można zakupić za pośrednictwem strony.
 
ŻYCZYMY POWODZENIA NA EGZAMINIE.