W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy portalowy konkurs pod hasłem Uwolnij swoje notatki i zgarnij nagrody. Atrakcyjnymi upominkami chcieliśmy zachęcić Was do dodawania swoich notatek, skryptów oraz opracowań do naszej bazy materiałów edukacyjnych i...chyba udało nam się! W ciągu dwóch tygodni dodaliście prawie 350 materiałów!

Do bazy materiałów edukacyjnych student.lex.pl dodawaliście przede wszystkim notatki dotyczące prawa, administracji oraz zarządzania. Nie zabrakło także opracowań z psychologii, medycyny, farmacji, chemii, a nawet z fizyki. Najwięcej plików pochodziło od studentów z Lublina, Poznania i Wrocławia. Dzięki Wam, baza naszych notatek liczy ponad 1 300 materiałów. Przypominamy, że ze wszystkich skryptów możecie korzystać bezpłatnie.

Dla tych, którzy nie zdążyli dodać swoich notatek podczas trwania konkursu mamy dobrą wiadomość - do końca lutego, każdy, kto doda co najmniej 3 pliki do bazy otrzyma 15% zniżki na zakupy w księgarni www.profinfo.pl. Za dodanie co najmniej 5 plików oferujemy rabat 20%.

Mamy nadzieję, że nasze materiały edukacyjne pomogły Wam w wygraniu bitwy z sesją. Zachęcamy Was do dodawania swoich notatek przez cały rok akademicki oraz do swobodnego ich ściągania z www.student.lex.pl/materialy-edukacyjne

Zobacz listę nagrodzonych w konkursie

Redakcja student.lex.pl]]>