ELSA organizuje Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny „Adapciak”, który za główny cel stawia sobie oswojenie przyszłych studentów prawa i administracji z rzeczywistością i specyfiką studiów.

Tegoroczna edycja „Adapciaka” odbędzie się w dniach: 8-14.09.2014 na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, malowniczego i rozsławionego wśród studentów - Kortowa. Na atrakcyjną formę obozu składa się przede wszystkim warsztatowe, praktyczne podejście do tematu. Uczestnicy każdego dnia będą mili okazję uczestniczyć w ciekawych wykładach i prelekcjach wygłaszanych przez znane osobistości środowiska akademickiego. Odbędą się również prezentacje zawodów prawniczych poprowadzone przez ich przedstawicieli.  Warto nadmienić również, iż spotkanie stanowi doskonałą okazję do integracji z przyszłymi i obecnymi studentami z 19 wydziałów prawa i administracji z całej Polski.
 
 
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa, działa aż w 41 państwach Europy. W naszym kraju istnieje 16 grup lokalnych ELSA powiązanych z ośrodkami akademickimi. Celem stowarzyszenia jest szeroko pojęty rozwój studentów i młodych prawników realizowany poprzez organizację w różnym spectrum licznych projektów o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym.
 
Koszt uczestnictwa w XVIII Ogólnopolskim Obozie Adapacyjnym „Adapciak” to  399zł (koszt nie obejmuje dojazdu).
 
Więcej informacji i ramowy plan wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: http://adapciak.elsa.olsztyn.pl/
 
Profil wydarzenia na >>
Więcej o ELSA Olsztyn:  http://elsa.olsztyn.pl/ 
Tomasz Opar