Największą kancelarią w Polsce już po raz kolejny okazał się Dentons. Ma już 105 prawników z uprawnieniami. Wszystkich (w tej kategorii uwzględniamy także magistrów prawa) – 172. Pod względem liczby adwokatów i radców na kolejnym miejscu uplasowała się kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, na trzecim – Domański Zakrzewski Palinka.

Pod względem liczby wszystkich prawników na drugim miejscu, tuż za Dentons, jest CMS. Aż cztery kancelarie – właśnie Dentons, CMS, DZP i SK&S – zatrudniają już ponad stu prawników.
 
Pod względem wielkości przychodów także na pierwszej pozycji jest Dentons. Odnotowała bowiem ponad 140 mln zł, czyli jeszcze więcej niż rok temu. Rekordowy wzrost przychodów  wykazała kancelaria Clifford Chance. Jej obroty w 2013 r.  w stosunku do 2012 r.  wzrosły bowiem o ok. 20 mln zł i wyniosły 101,9 mln zł. Z kolei największy zysk wykazała DLA Piper – 9,8 mln zł. Podanie danych w obu kategoriach finansowych jest dobrowolne. Informacjami o swoich przychodach podzieliło się z nami w tym roku 65 firm prawniczych, o dochodach – 27.
Źródło: Rzeczpospolita