20 marca 2019 roku odbędzie się długo wyczekiwana, coroczna konferencja „Wellbeing w praktyce”. We Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia już po raz trzeci będzie można uzyskać wiedzę, inspirację oraz konkretne rozwiązania, jak wdrożyć wellbeing w swojej firmie i tym sposobem przyjąć nowy styl funkcjonowania.
 

Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kluczowy kapitał. W związku z tym nowatorski styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i troskę o jego stan psychofizyczny. Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji.
 

Na konferencji odpowiemy na pytania m.in. jak skutecznie wdrażać wellbeing w organizacji, jak managerowie mogą zadbać o siebie i pracowników, jak tworzyć mistrzowskie zespoły w oparciu o wellbeing oraz czy opłaca się pracodawcy dbać o dobrostan pracowników.
 

Aby skutecznie wdrożyć wellbeing w organizacji warto działać kompleksowo w 6 obszarach: świadomości, zdrowia, relacji, miejsca pracy, kultury organizacyjnej oraz systemów i procesów. Tematyka konferencji jest więc kluczowa nie tylko dla właścicieli, kadry menedżerskiej i pracowników działów HR, CSR, EB, PR, ale również dla coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy czy konsultantów zarządzania.
 

Głównym organizatorem 3 edycji konferencji jest Wellbeing Institute, którego misją jest podnoszenie poziomu wellbeingu ludzi i organizacji. Misję tę realizuje m.in. poprzez edukację, szerzenie dobrych praktyk wellbeingowych i bezpośrednią współpracę z biznesem podczas wdrażania programów wellbeingowych.
 

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą:

Beata Kapcewicz - współzałożycielka i mentor Wellbeing Institute, praktykujący lider, trener zarządów i liderów

Jakub B. Bączek - przedsiębiorca, podróżnik, trener mentalny, autor kilkunastu książek

Jaro Bieniecki - twórca i Prezes Runmageddonu, mówca inspiracyjny.
 

Natomiast prelegenci - praktycy wellbeingu - podzielą się swoim doświadczeniem m.in. z Ikea Industry, Velux, Volvo, Kaufland, Ops Talent (pierwsza firma w Polsce z certyfikatem Wellbeing Leader).
 

Dodatkowo w dniu 21.03.2019 będzie można uczestniczyć w warsztatach związanych z tematyką wellbeingu.  

- To wyjątkowa konferencja z praktyczną wiedzą i skutecznymi rozwiązaniami dla biznesu – mówi Agnieszka Czerkawska, CEO Wellbeing Institute.
 

Więcej informacji o konferencji oraz możliwość zakupu biletów na stronie www.wellbeingwpraktyce.pl