za wybitne zasługi w działalności na rzecz upowszechniania wiedzy prawniczej:KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Bukowicka-Szóstakowska Wiesława c. Ludwika, 2. Dukanović-Prauzińska Wanda c. Bolesława,
za wybitne zasługi dla rozwoju rolnictwa, za osiągnięcia w hodowli koni
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
3. Krzyształowicz Andrzej s. Kazimierza,
za wybitne zasługi dla gospodarki narodowej:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
4. Maciejczyk Stanisław s. Kazimierza,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
5. Cis Wojciech s. Zenona, 6. Gawliński Stanisław s. Michała, 7. Grubka Marian s. Stefana, 8. Gwizdoń Krystian s. Jerzego, 9. Kawka Janusz s. Sylwestra, 10. Kaznowski Edward s. Józefa, 11. Kowal Witold s. Adama, 12. Makal Konstanty s. Aleksandra, 13. Michna Wiesław s. Bolesława, 14. Pawlina Zdzisław s. Antoniego, 15. Śliwiński Henryk s. Jana, 16. Woryna Jerzy s. Alojzego, 17. Wójcicki Henryk s. Edwarda,
za wybitne zasługi dla umacniania obronności kraju:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
18. gen. bryg. Baranowski Jerzy s. Franciszka, 19. wiceadmirał Łukasik Ryszard s. Juliana,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
20. Barwiński Witold s. Jana, 21. płk Bieda Mirosław s. Antoniego, 22. płk Busz Krzysztof s. Adolfa, 23. płk Cieciura Zdzisław s. Stanisława, 24. płk Dymczyk Jerzy s. Kazimierza, 25. płk Karbowiak Janusz s. Henryka, 26. płk Kot Władysław s. Stanisława, 27. ppłk Kowalczyk Henryk s. Jana, 28. płk Mackiewicz Konrad s. Czesława, 29. płk Małecki Marek s. Pawła, 30. płk Matuszak Andrzej s. Andrzeja, 31. ppłk Michurski Mirosław s. Jana, 32. płk Oleksak Przemysław s. Edwarda, 33. płk Pawlica Edward s. Aleksandra, 34. płk Pióro Lech s. Stefana, 35. płk Pośpiech Włodzimierz s. Wacława, 36. płk Szymaniak Krzysztof s. Mariana,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckich:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
37. Kwiatkowski Józef s. Jana, 38. Zabłocki Jerzy s. Stanisława,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
39. Baucz Zbigniew s. Michała, 40. Grad Zdzisław s. Józefa, 41. Sobieniecka Krystyna c. Józefa, 42. Szymański Henryk s. Stefana,
za wybitne zasługi w działalności społecznej:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
43. Wiechetek Zdzisław s. Kazimierza,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
44. Popielarz Kazimierz s. Pawła, 45. Sadkowski Jan s. Antoniego, 46. Zaremba Zygmunt s. Stanisława,
za wybitne zasługi dla upowszechniania i rozwoju kultury
47. Łukaszuk Sergiusz s. Trofima,
za wybitne zasługi w pracy literackiej
48. Sokołowski Jerzy s. Stefana.