Rej. 64/94Na podstawie art. 44 Ustawy Konstytucyjnej z dnia 17 października 1992 r. (Dz. U. Nr 84, poz. 426) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r., o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450) odznaczeni zostają:
na wniosek Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Ciesielski Tadeusz s. Józefa, 2. Mierzejewska-Grabowska Irena c. Mariana, 3. Surażyńska Anna c. Henryka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Wazia Teresa c. Ignacego,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Harbaszewska Danuta c. Bolesława,
na wniosek Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki za zasługi w popularyzowaniu sportu
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
6. Kompolt Marek s. Kazimierza,
na wniosek Wojewody Bialskopodlaskiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
7. Szuciak Władysław s. Pawła, 8. Zaniewicz Stanisław s. Mikołaja,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
9. Sawczuk Jan s. Jana, 10. Szysz Edward s. Wacława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Kowalenko Feliks s. Piotra, 12. Witkowicz Ryszard s. Czesława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
13. Wawryniuk Tadeusz s. Edwarda,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
14. Goławski Mieczysław s. Kazimierza, 15. Rębek Jerzy s. Antoniego,
na wniosek Wojewody Białostockiego
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
16. Aniśko Aleksandra c. Aleksandra,
na wniosek Wojewody Gdańskiego
za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
17. Tanaś Leszek s. Zygmunta,
na wniosek Wojewody Poznańskiego
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
18. Przybylski Bolesław s. Kazimierza,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
19. Witkowski Waldemar s. Ryszarda,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
20. Dziurleja Zdzisław s. Czesława, 21. Misiewicz Kazimierz s. Sylwestra, 22. Szajek Stanisław s. Jana,
na wniosek Wojewody Radomskiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
23. Kępka Ludwik s. Konstantego, 24. Siek Edward s. Szczepana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
25. Dziadura Kazimierz s. Franciszka, 26. Norowski Jan s. Andrzeja, 27. Oksiutycz Jan s. Kazimierza, 28. Szymański Stanisław s. Antoniego,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
29. Kęska Tomasz s. Henryka, 30. Krzemiński Adolf s. Franciszka, 31. Mulczyk Anna c. Mieczysława, 32. Pomykała Józef s. Jana, 33. Styczeń Krzysztof s. Stanisława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
34. Bębenek Sylwester s. Stanisława, 35. Bień Jan s. Antoniego, 36. Czech Marian s. Henryka, 37. Dębniak Władysław s. Franciszka, 38. Dudziński Piotr s. Władysława, 39. Dziadura Józef s. Franciszka, 40. Falkiewicz Lucjan s. Stanisława, 41. Góźdź Jan s. Franciszka, 42. Kaczkowski Romuald s. Zdzisława, 43. Kłosek Marian s. Feliksa, 44. Kolenda Ludwik s. Stefana, 45. Krupa Wiesław s. Michała, 46. Mrozowski Jerzy s. Kazimierza, 47. Podsiebierski Józef s. Stanisława, 48. Podsiebierski Stanisław s. Stanisława, 49. Prygiel Stanisław s. Stefana, 50. Pytlarczyk Dariusz s. Henryka, 51. Siczek Józef s. Władysława, 52. Tarka Henryk s. Jana, 53. Wesołowska Elżbieta c. Stanisława, 54. Wiatrak Stanisław s. Mariana, 55. Ziętek Stanisław s. Stanisława,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
56. Płowiec Edmund s. Józefa, 57. Szymański Jerzy s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Warszawskiego
za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
58. Rejman Teresa c. Władysława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
59. Kwiek Ewa c. Stanisława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
60. Sułot Barbara c. Wacława.