na wniosek Ministra Transportu i Gospodarki Morskiejza wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Dziewguć Zygmunt s. Romualda,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
2. Charyton Józef s. Kazimierza, 3. Fudal Stanisław s. Mikołaja, 4. Niemiec Tadeusz s. Józefa, 5. Szumlakowski Józef s. Piotra,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
6. Ganowski Adam s. Jana, 7. Kulmaczewski Stanisław s. Wincentego, 8. Rybicki Henryk s. Filipa, 9. Toboła Mirosław s. Władysława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
10. Florkowski Kazimierz s. Józefa,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Adamczyk Kazimierz s. Jana, 12. Arendt Bogdan s. Ludwika, 13. Brzostowska Maria c. Ignacego, 14. Czuń Wiktor s. Adama, 15. Duchna Stefan s. Stanisława, 16. Gadowski Witold s. Józefa, 17. Haręża Ireneusz s. Władysława, 18. Jarmulak Józef s. Józefa, 19. Jasek Andrzej s. Edwarda, 20. Kłusek Krzysztof s. Jana, 21. Kobiela Wilhelm s. Józefa, 22. Kowalska Stanisława c. Antoniego, 23. Maj Edmund s. Jakuba, 24. Marciniak Stanisław s. Jana, 25. Modzelewski Krzysztof s. Czesława, 26. Mucha Leon s. Tomasza, 27. Nogal Jan s. Józefa, 28. Pawłowski Stanisław s. Józefa, 29. Piasecki Ignacy s. Józefa, 30. Pietras Helena c. Marcina, 31. Rogulski Mieczysław s. Teofila, 32. Rusinek Eugeniusz s. Józefa, 33. Sokół Mirosław s. Antoniego, 34. Struski Ryszard s. Mieczysława, 35. Szumlakowski Jan s. Stefana, 36. Woszczyło Barbara c. Mariana, 37. Zając Józef s. Stefana, 38. Żabski Bolesław s. Jana, 39. Żółtowska-Cienciała Dobrosława c. Krzysztofa,
na wniosek Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
40. Błaszków Ryszard s. Józefa,
na wniosek Wojewody Bydgoskiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
41. Andrearczyk Leon s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
42. Kłosowicz Bronisław s. Łukasza, 43. Mróz Kazimierz s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
44. Adamski Stefan, 45. Breske Zenon s. Leona, 46. Cherek Maksymilian s. Stanisława, 47. Derengowski Henryk s. Jana, 48. Gerke Józef s. Stanisława, 49. Graczyk Edmund s. Wincentego, 50. Krzewina Franciszek s. Wawrzyna, 51. Lewandowski Tadeusz s. Jerzego, 52. Musiał Jan s. Franciszka, 53. Muszyński Czesław, 54. Prill Piotr s. Franciszka, 55. Woźniak Bernard s. Jana,
na wniosek Wojewody Kieleckiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
56. Jędruch Stanisław s. Wawrzyńca,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
57. Serafin Józef s. Antoniego, 58. Tworek Marian s. Ludwika, 59. Ziółkowski Czesław s. Walentego,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
60. Krężelewski Leopold s. Leopolda, 61. Labiś Bronisław s. Michała, 62. Rzepiński Bolesław s. Stanisława, 63. Wojtysiak Tadeusz s. Kazimierza,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
64. Kaleta Marian s. Piotra, 65. Kot Zygmunt s. Franciszka, 66. Kowalski Wiesław s. Władysława, 67. Szcześniak Kazimierz s. Franciszka, 68. Wiśniewski Wiesław s. Władysława,
na wniosek Wojewody Leszczyńskiego:
za zasługi w pracy zawodowej oraz działalności społecznej i kulturalnej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
69. Maćkowiak Edmund s. Antoniego,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
70. Burzyński Bogdan s. Wincentego, 71. Ciesielski Wojciech s. Franciszka, 72. Kaczmarek Ryszard s. Leona, 73. Klupsz Stefan s. Władysława, 74. Kowalczyk Zdzisław s. Piotra, 75. Naglak Mieczysław s. Jana, 76. Ogłaszewska-Jurga Halina c. Stanisława, 77. Omieczyński Witold s. Władysława, 78. Rybczyński Jan s. Wojciecha, 79. Sadowski Antoni s. Ludwika, 80. Skarzyński Wojciech s. Stanisława, 81. Waśkowiak Maciej s. Zygmunta, 82. Zieliński Stanisław s. Franciszka,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
83. Dominiczak Bogdan s. Władysława, 84. Przegiętka Eugeniusz s. Alojzego, 85. Śmigielski Marian s. Bronisława, 86. Wieczorek Dariusz s. Stanisława,
na wniosek Wojewody Opolskiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
87. Maciążek Edward s. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
88. Kociok Alojzy s. Stefana,
na wniosek Wojewody Suwalskiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
89. Rybicki Antoni s. Rocha,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
90. Kopka Aleksander s. Wincentego,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
91. Gryczan Stanisław s. Antoniego, 92. Hryń Leszek s. Witolda, 93. Kondracki Bogusław s. Stefana, 94. Kostro Jerzy s. Mieczysława, 95. Miller Edward s. Adama,
na wniosek Wojewody Tarnobrzeskiego
za zasługi w działalności społecznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
96. Budzyński Marian s. Jana.