na wniosek Ministra Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwaza wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Bielawski Andrzej s. Józefa; 2. Musiał Benedykt s. Jana, 3. Sabat Barbara c. Józefa, 4. Tałasiewicz-Żurak Anna c. Jana,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Kaczmarski Stanisław s. Antoniego, 6. Kowalska Zofia c. Aleksandra, 7. Małkowski Janusz s. Czesława, 8. Młynarczyk Leokadia c. Ignacego, 9. Natorski Krzysztof s. Czesława, 10. Piątek Cecylia c. Pawła, 11. Racinowska Zofia c. Antoniego, 12. Stępniewski Jan s. Stanisława, 13. Siejka Regina c. Stanisława, 14. Skowron Krystyna c. Jana, 15. Wągrowski Andrzej s. Tadeusza, 16. Woźniacki Lech s. Jana, 17. Zawadzki Marian s. Stefana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
18. Gad Antonina c. Stanisława, 19. Maryniak Mieczysław s. Józefa, 20. Maślak Andrzej s. Tomasza, 21. Matus Elżbieta c. Henryka, 22. Niedbała Lucjan s. Jana, 23. Nigbor Jan s. Franciszka, 24. Olbryś Stanisław s. Stefana, 25. Radom Franciszek s. Kazimierza, 26. Radomska Halina c. Celestyna, 27. Schwarz Aleksander s. Henryka, 28. Stemplewski Edmar s. Antoniego, 29. Winnicki Jarosław s. Józefa,
na wniosek Ministra Przekształceń Własnościowych:
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Adamczyk Józef s. Stanisława, 31. Chlebuś Ryszard s. Stanisława, 32. Łyga Jan s. Jurki,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
33. Giedziński Eugeniusz s. Jana, 34. Kluziak Kazimierz s. Bronisława, 35. Kozłowski Andrzej s. Kazimierza, 36. Król Marian s. Franciszka, 37. Kubicki Stanisław s. Stanisława, 38. Samoluk Władysław s. Piotra, 39. Smoleń Kazimierz s. Władysława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
40. Babul Mirosław s. Bazylego, 41. Burliński Tadeusz s. Romana, 42. Kołodziejczuk Lucjan s. Czesława, 43. Poniedziałek Stefan s. Stanisława, 44. Wronka Jan s. Antoniego,
za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego:
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ
45. Gorzkowicz Stanisław s. Tadeusza, 46. Naumiuk Zbigniew s. Piotra, 47. Słowikowski Janusz s. Kazimierza, 48. Syposz Franciszek s. Pawła,
na wniosek Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
49. Chilewska Bożena c. Stanisława, 50. Kaczyńska Gabriela c. Andrzeja, 51. Pawłowski Józef s. Józefa, 52. Puchalski Aleksander s. Józefa, 53. Stasiak Halina c. Stefana, 54. Teleman-Glanowska Marianna c. Jana,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
55. Mucha Maria c. Józefa, 56. Ogrodnik Marian s. Edwarda,
na wniosek Wojewody Lubelskiego
za zasługi w działalności artystycznej:
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
57. Baranowska Bożena c. Stanisława, 58. Chamera Janusz s. Bolesława, 59. Drelich Bożena c. Stanisława, 60. Drelich Grzegorz s. Wacława, 61. Gąska Jadwiga c. Stanisława, 62. Kawa Dorota c. Wiesława, 63. Pacek Monika c. Mariana, 64. Pawelec Jolanta c. Ryszarda, 65. Porczak Marzena c. Mariana, 66. Staszek Adam s. Wacława, 67. Zbroja Andrzej s. Ryszarda,
na wniosek Wojewody Skierniewickiego
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
68. Kołodziejski Stanisław s. Jana,
na wniosek Wojewody Warszawskiego
za zasługi w pracy zawodowej oraz działalności na rzecz ochrony środowiska:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi
69. Wróblewska Viola c. Aleksandra,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
70. Kasprzycki Andrzej s. Władysława, 71. Orłowski Zenon s. Leopolda,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
72. Grzegorzewska Krystyna c. Sylwestra, 73. Kowalak Tomasz s. Aleksandra, 74. Szydłowski Marek s. Jana, 75. Szymczak Jerzy s. Narcyza.