na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiegoza zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
1. Marcinkowska Renata Sabina,
na wniosek Wojewody Lubelskiego:
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
2. Stefanowski Zenon Mirosław,
za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za krzewienie idei czerwonokrzyskiej
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
3. Kozyra Stanisław,
na wniosek Wojewody Małopolskiego:
za zasługi w działalności społecznej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
4. Piasecki Stanisław,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
5. Mortek Zbigniew Jan, 6. Osuch Franciszek,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
7. Adamski Marek Robert, 8. Drożdż Artur, 9. Talowski Edward Tadeusz,
za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
10. Krużel Krzysztof Piotr, 11. ks. Młyński Józef Marek,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
12. Chrapusta Marek Grzegorz, 13. Cichoń Mieczysław Stanisław, 14. Dudzik Zbigniew Andrzej, 15. Kolawa Bogdan Antoni, 16. Olszański Stanisław, 17. Zając Marian Tomasz,
za zasługi w działalności społecznej i związkowej:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
18. Niemiec Andrzej, 19. Pietrusza Kazimierz Jan,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
20. Bodziony Stanisław, 21. Dybaś Stanisław,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za krzewienie idei czerwonokrzyskiej:
22. Ertelt Piotr, 23. Nowak Antoni Rafał, 24. Polczyk Jerzy Piotr, 25. Radzięta Łukasz Marcin,
za zasługi w dokumentowaniu i upamiętnianiu prawdy o najnowszej historii Polski
26. Czech-Kosiński Bartłomiej Jan,
za zasługi w działalności na rzecz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
27. Wdowik Zuzanna Ewa,
za zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckich
28. Misiniec Jan Józef,
na wniosek Wojewody Mazowieckiego:
za zasługi w działalności społecznej i związkowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
29. Gut Andrzej Piotr,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Monkosa Józef Ignacy, 31. Wójcicki Andrzej,
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
32. ks. Chodźko Stanisław, 33. Miękina Andrzej Michał,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
34. Wasilewska Agata Barbara,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
35. Frączek Wanda, 36. Kazun Dariusz Tadeusz, 37. Myrcha Danuta, 38. Szydłowska Ewa, 39. Zubkowicz Rafał,
na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:
za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
40. Goździk Zbigniew Piotr, 41. Piasecki Andrzej Janusz,
za zasługi w działalności na rzecz organizacji kombatanckich:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
42. Mrowiec Bogdan Stanisław,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
43. Cieślak Justyna Monika, 44. Felsmann-Pawlik Janina Grażyna,
za zasługi w działalności na rzecz rozwoju komunikacji:
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
45. Majchrzycki Adam,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
46. Drzewiecki Stanisław Eugeniusz, 47. Mączyński Robert, 48. Tomczak Ryszard.