za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej:KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Kidybiński Antoni s. Włodzimierza,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
2. Lipowczan Adam s. Ludwika, 3. Rogoż Marek s. Leona, 4. Sablik Jerzy s. Ludwika,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
5. Bromek Tadeusz s. Jana, 6. Hankus Jan s. Józefa, 7. Kowalski Edward s. Józefa, 8. Mazurek Maciej s. Stanisława, 9. Rydecki Czesław s. Franciszka, 10. Wołoszyn Wiesław s. Antoniego,
za wybitne zasługi na rzecz rozwoju medycyny:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
11. Jeljaszewicz Janusz s. Aleksandra, 12. Kańtoch Mirosław s. Henryka, 13. Magdzik Wiesław s. Stefana, 14. Nowosławski Adam s. Władysława,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
15. Kałużewski Stanisław s. Józefa,
za wybitne zasługi w popularyzowaniu historii i kultury Kresów Wschodnich:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
16. Dzieduszycki Wojciech s. Jakuba,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
17. Krzaklewski Stanisław s. Tomasza,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
za wybitne zasługi na rzecz upowszechniania i rozwoju kultury
18. Balcerzak Alojzy s. Jana,
za wybitne zasługi w pracy naukowo-dydaktycznej oraz działalności społecznej
19. Czekajowski Ryszard s. Antoniego,
za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpowodziowej
20. Zieliński Adam s. Władysława,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
za wybitne zasługi w umacnianiu suwerenności i obronności kraju
21. Bojczuk Marian s. Michała, 22. płk Brdak Ryszard s. Kazimierza, 23. płk Kardynał Marian s. Józefa, 24. płk Korzec Jan s. Władysława, 25. płk Mazur Tadeusz s. Mariana, 26. płk Pławiak Marian s. Stanisława, 27. płk Potocki Janusz s. Antoniego, 28. płk Wnuczek Jan s. Jana, 29. płk Woś Kazimierz s. Stanisława,
za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej
30. Brener Jerzy s. Kazimierza, 31. Nowak Wiesław s. Jana, 32. Wojnarowski Tadeusz s. Jana,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony zabytków archeologicznych
33. Macewicz Zenon s. Bronisława,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowisk kombatanckich i upamiętniania miejsc pamięci narodowej
34. Michałowski Władysław s. Jana,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemysłu cukrowniczego oraz działalność społeczną
35. Murawski Stanisław s. Józefa,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
36. Piosik Stanisław s. Mariana,
za wybitne zasługi w pracy zawodowej i działalności na rzecz społeczności lokalnej i rozwoju regionu
37. Trąpczyński Roman s. Józefa,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury muzycznej
38. Witt-Paszta Hanna c. Bertrama.