w uznaniu wybitnych zasług dla rozwoju nauk historycznych:KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Gierowski Józef s. Józefa,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
2. Trawkowski Stanisław s. Józefa,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
3. Fuchsa Wanda c. Mariana, 4. Matwijowski Krystyn s. Leona, 5. Serczyk Władysław s. Wojciecha, 6. Tkaczyk Barbara c. Eugeniusza, 7. Witusik Adam s. Władysława,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
8. Biernat Andrzej s. Franciszka, 9. Kuczyński Stefan s. Jana, 10. Łukaszewicz Bohdan s. Zenona,
za wybitne zasługi w działalności państwowej i publicznej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
11. Regulski Jerzy s. Janusza,
za wybitne zasługi w działalności w Zrzeszeniu Prawników Polskich:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
12. Gaj Jerzy s. Feliksa, 13. Ratajczak Aleksander s. Jana,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
14. Kokociński Marian s. Stanisława, 15. Matlak Zenon s. Jana,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
16. Czajka Dariusz s. Władysława, 17. Czecharowski Marek s. Hermana, 18. Madej Ewa c. Zbigniewa,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
19. Josse Andrzej s. Jerzego, 20. Suchodolski Ryszard s. Kazimierza,
za wybitne zasługi w rozwijaniu polskiej gospodarki:
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
21. Gąsowski Zygmunt s. Polikarpa, 22. Miąsek Wacław s. Wacława, 23. Nader Mirosław s. Antoniego, 24. Prus Zbigniew s. Mariana, 25. Radzimiński Andrzej s. Stefana,
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
26. Bębenek Józef s. Albina, 27. Burzyński Andrzej s. Józefa, 28. Rzeźnikiewicz Krzysztof s. Adama, 29. Szlązak Bogusław s. Bolesława,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
30. Gołębiowski Janusz s. Eugeniusza, 31. Kraszewska Agnieszka c. Kazimierza, 32. Sosnowska Maria c. Czesława, 33. Stephanus-Maciejasz Romana c. Harrego,
obywatel Królestwa Szwecji
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
34. Kubica Jacek s. Michała,
za wybitne zasługi w pracy artystycznej
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
35. Oraczewski Józef s. Stanisława,
za wybitne osiągnięcia w pracy naukowej i dydaktycznej, za zasługi w działalności społecznej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
36. Stankiewicz Marek s. Józefa,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
37. Zaremba Mirosław s. Stefana.