za wybitne osiągnięcia w dziedzinie projektowania budowlanego, za zasługi w działalności społecznej:KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Krassowski Ksawery s. Leonarda,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
2. Skowyra Jerzy s. Ludwika,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
3. Grzegorzewski Kazimierz s. Antoniego, 4. Kafkowski Zbysław s. Tadeusza, 5. Krześniak Henryk s. Jana, 6. Wasielewski Rajmund s. Mieczysława,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
7. Cybulski Andrzej s. Stanisława, 8. Kościuk Bogdan s. Józefa,
za osiągnięcia w dziedzinie projektowania budowlanego:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Garliński Marek s. Tadeusza, 10. Gaszak Włodzimierz s. Franciszka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
11. Kobyłecki Grzegorz s. Kazimierza, 12. Kosiedowski Jan s. Stanisława, 13. Marczewski Krzysztof s. Zdzisława, 14. Milczarczyk Jan s. Bolesława,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
15. Wąchalski Krzysztof s. Stanisława,
za wybitne zasługi w działalności społecznej:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
16. Saloni Juliusz s. Juliana, 17. Trombala Bolesław s. Karola,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
18. Cebula Kazimierz s. Stanisława, 19. Jaworski Ryszard s. Michała, 20. Klimecki Czesław s. Jana, 21. Król Jan s. Ferdynanda, 22. Lenk Władysław s. Franciszka, 23. Lewicki Janusz s. Mieczysława, 24. Szczęsny Jerzy s. Stanisława, 25. Wcisło Leszek s. Franciszka,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
26. Bakus Bogumił s. Edwarda, 27. Mądry Mirosław s. Ignacego, 28. Nyzio Adolf s. Władysława, 29. Pawlik Zdzisław s. Ludwika, 30. Wolny Józef s. Franciszka,
za zasługi w działalności społecznej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
31. Płomiński Zbigniew s. Józefa,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, za osiągnięcia w pracy społecznej:
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
32. Czubaj Czesław s. Franciszka, 33. Rucki Jerzy s. Jana,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
34. Gańczarczyk Karol s. Franciszka, 35. Jaroszenko Eustachy s. Eustachego, 36. Łysakowski Józef s. Józefa, 37. Pietruszka Marian s. Józefa, 38. Semrau Edmund s. Bronisława, 39. Szczygielski Mieczysław s. Ignacego, 40. Zwierzyński Józef s. Jana,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
41. Filar Przybysław s. Pawła, 42. Gołuchowski Janusz s. Józefa, 43. Haas Zygmunt s. Zygmunta, 44. Lewandowski Kajetan s. Franciszka,
za zasługi w działalności na rzecz niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, za osiągnięcia w pracy społecznej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
45. Janowski Bogdan s. Piotra, 46. Psuty Kazimierz s. Stanisława, 47. Rybicki Jan s. Maksymiliana, 48. Siudowski Feliks s. Stanisława,
za wybitne osiągnięcia w pracy naukowo-dydaktycznej oraz za zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
49. Chajtman Seweryn s. Jakuba,
w uznaniu wybitnych zasług w służbie publicznej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
50. Jedut Jerzy s. Bolesława, 51. Popkowski Jerzy s. Kazimierza,
za wybitne zasługi na rzecz rozwoju przemysłu spożywczego i przetwórczego:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
52. Chmielewski Włodzimierz s. Teofila, 53. Lalik Bronisław s. Stefana, 54. Maklakiewicz Tomasz s. Bronisława,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
55. Lenkiewicz Janusz s. Edmunda, 56. Liberadzka Jadwiga c. Stanisława, 57. Wrona Stanisław s. Józefa, 58. Zientara Michał s. Józefa,
za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
59. Baprawski Eugeniusz s. Jana, 60. Jasiewicz Roman s. Wilhelma, 61. Komorowska Barbara c. Juliana, 62. Ziemnicka Maria c. Kazimierza,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
63. Kopiec Edward s. Stanisława, 64. Miszkurka Wiesław,
BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI
65. Badocha Marta c. Bolesława, 66. Kołodziejak Teresa c. Zygmunta, 67. Kotecka Krystyna c. Pawła, 68. Kwiatkowski Wiesław s. Józefa, 69. Narkiewicz Bogdan s. Wacława, 70. Pałuba Marek s. Franciszka, 71. Pietruszka Jarosław s. Stefana.