w uznaniu wybitnych zasług dla kultury polskiej, za osiągnięcia w pracy artystycznejKRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Chromy Bronisław s. Andrzeja,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz polsko-ukraińskiego pojednania, za osiągnięcia w pracy publicystycznej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
2. Żur Leon s. Jana,
w uznaniu wybitnych zasług w działalności na rzecz ludzi potrzebujących pomocy, za stworzenie idei "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy", za kształtowanie moralnych postaw młodzieży i społeczeństwa
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
3. Owsiak Jerzy s. Zbigniewa,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przemysłu, za osiągnięcia w procesie prywatyzacji przedsiębiorstwa
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
4. Gramza Janusz s. Franciszka,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej, za osiągnięcia w pracy dydaktycznej
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
5. Woltmann Bernard s. Franciszka,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
6. Jankowski Tadeusz s. Zygmunta,
za wybitne osiągnięcia w działalności naukowej, za zasługi w pracy dydaktycznej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
7. Walicki Andrzej s. Michała,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przemysłu budowlanego, za działalność społeczną
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
8. Kozłowski Andrzej s. Franciszka,
za zasługi w działalności na rzecz rozwoju przemysłu budowlanego, za osiągnięcia w pracy zawodowej
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
9. Goetz Krzysztof s. Jana, 10. Koźmiński Zbigniew s. Stefana,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz pomocy dzieciom, za działalność społeczną i charytatywną
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
11. Piątek Wiesława c. Piotra, 12. Prokop-Kinicka Krystyna c. Czesława, 13. Sroczyński Zenon s. Stefana,
za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz pomocy dzieciom:
ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
14. Błachut Longin s. Longina, 15. Wichrowska Grażyna c. Henryka,
SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
16. Szota Ewa c. Zbigniewa.