za wybitne zasługi na rzecz rozwoju medycyny:KRZYŻEM KOMANDORSKIM Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
1. Domaniewski Jan s. Jerzego,
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
2. Berner Jan s. Stefana,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
3. Boguszyński Mieczysław s. Jana, 4. Mackiewicz Zygmunt s. Zygmunta, 5. Mazur Roman s. Władysława, 6. Nartowicz Edmund s. Władysława,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
7. Górniak Halina c. Mariana, 8. Osińska Romualda c. Józefa,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz kultury polskiej
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
9. Kobuszewski Jan s. Edwarda, 10. Kuc-Hanuszkiewicz Zofia c. Stanisława,
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
11. Bardijewski Henryk s. Włodzimierza, 12. Łaniewska-Błaszczak Katarzyna c. Józefa, 13. Matyjaszkiewicz Jan s. Czesława, 14. Ossowski Jacek s. Stefana, 15. Radwan Stanisław s. Władysława, 16. Rau Krzysztof s. Jerzego,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
17. Choiński Krzysztof s. Wiesława, 18. Falkiewicz Krystyna c. Witolda, 19. Głowacki Janusz s. Jerzego, 20. Grześczak Marian s. Wawrzyńca,
za wybitne zasługi w działalności charytatywnej na rzecz służby zdrowia
KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
21. bp Majewski Tadeusz s. Feliksa,
za wybitne zasługi w pracy naukowej:
KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
22. Koszkul Józef s. Marcina,
KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
23. Zuzok Jan s. Pawła,
za wybitne zasługi w służbie dyplomatyczno-konsularnej
24. Kuchciak Zenon s. Michała,
za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej
25. Dąbek Józef s. Stefana, 26. Sołoduszkiewicz Antoni s. Józefa,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnych
27. Czuba Józef s. Władysława, 28. Gieruszczak Antoni s. Karola, 29. Kabat Jerzy s. Stefana, 30. Rusinowski Stefan s. Jana, 31. Sendrowicz Czesław s. Władysława, 32. Stawowy Paweł s. Jana,
za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej
33. Cichocki Gabriel s. Antoniego, 34. Dominiak Stanisław s. Feliksa, 35. Gawlik Józef s. Antoniego, 36. Majewski Zdzisław s. Emila, 37. Mierczyński Czesław s. Teodora,
za wybitne zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych
38. Kobel-Buys Krystyna c. Szymona,
za wybitne zasługi w działalności charytatywnej na rzecz Polaków zamieszkałych na Ukrainie,
39. Zathey Wacław s. Michała,
za wybitne zasługi w działalności społecznej
40. Bednarczyk Mirosław s. Pawła, 41. Kwaczyński Jerzy s. Bolesława.